В умовах воєнного стану надійний автотранспорт у газороподільчого підприємства, яке працює на території Донецької області, дозволяє оперативно локалізовувати аварійні ситуації, що створює основу безпечного газопостачання.

Автопарк АДС у міськгазах не оновлювався більше десяти років. І тепер, коли УГГ оснащені новим спеціалізованим транспортом, швидкість реагування на аварійні ситуації максимально збільшилася. 

Навіть за умов потрощених бойовими діями доріг, наші бригади вдвічі швидше можуть доїхати до місця аварії, пов’язаної з газом.

Крім того, ми зменшили ризик непередбачуваних ситуацій, пов’язаних з несправністю транспорту.

“Війна не дає права на помилки. Ми не знаємо, до чого ворог може вдатися цієї миті. Лише за вересень через бойові дії у нас виникло 24 аварійні ситуації, з яких 9 — на території обслуговування найближчого до лінії фронту Костянтинівського УГГ. Якби не оперативне реагування та вчасна локалізація, могли б виникнути наслідки, що загрожували безпеці життя наших абонентів”, — підсумовує Голова правління АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Вадим Батій.  

Аварійна газова служба Донецькоблгазу завжди на варті безпечного газопостачання наших споживачів! 

Нагадуємо, заявки щодо аварійних ситуацій, пов’язаних із газом, ми приймаємо за номером екстреного зв’язку — 104!НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ