За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення стабільної роботи енергосистеми Донецької області в умовах дії воєнного стану подяки Донецької обласної державної адміністрації, обласної військової адміністрації отримали:  

Вікторія Тимошенко - слюсар з експлуатації та ремонту газового устаткування служби з експлуатації з внутрішньобудинкового обладнання Костянтинівського управління по газопостачанню і газифікації. 

Олег Лисєнін - слюсар з аварійно-відбудовних робіт у газовому господарстві аварійно-диспечерської служби Слов’янського управління по газопостачанню і газифікації.

Подяки вручила заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна.

«Представники комунально-житлового господарства працюють цілодобово, щоб забезпечити безперебійне надання послуг. Вони проводять відновлення та ремонт пошкоджених інфраструктурних об'єктів, працюють в умовах постійного ризику - ремонті бригади потрапляють під обстріли та бомбардування. Робота представників комунально-житлового господарства в умовах війни є надзвичайно важкою та відповідальною і вони роблять все, щоб забезпечити мешканців Донецької області безпечним доступом до необхідних послуг», — зазначила пані Юлія.

Дякуємо за відзначення наших колег! Працюємо разом заради спільної мети!НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ