27 листопада 2019 року рішенням Кабінету Міністрів України, а саме  постановою від 27.11. 2019 р. № 1000 «Про внесення змін до Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу», передбачено з 01 січня 2020 року фіксовану ціну продажу НАК «Нафтогаз України» природного газу Постачальникам для забезпечення потреб населення та релігійних організацій протягом першого кварталу та квітня 2020 року.

Запропонована ціна на «чистий» природний газ на період I-го кварталу та квітня 2020 року складає 6 600,00 гривень за 1 000 куб. м з ПДВ.

Передбачається, що зазначена ціна є фіксованою та не буде змінена протягом всього періоду (І квартал і квітень 2020 року) незалежно від кон’юктури цін на ринку газу, окрім випадків, коли такі зміни будуть регламентовані чинним законодавством.

При цьому, споживач не повинен забувати, що кінцева вартість природного газу для споживача буде окрім цього включати тарифи на послуги розподілу та транспортування газу, а також торгівельну надбавку Постачальника, які входять у загальну відпускну ціну на газ.

Ціна на період І кварталу та квітня 2020 року буде впроваджена Постачальником автоматично для всіх побутових споживачів з 01 січня 2020 року.

Споживачі, які не бажають сплачувати за отриманий газ за фіксованою ціною, мають можливість до останнього робочого дня грудня 2019 року звернутися до ПАТ «Донецькоблгаз», його структурних підрозділів із письмовою заявою про відмову від умов фіксованої ціни на період квартал та переходом на щомісячні ринкові ціни.

Для таких споживачів ціна на природний газ буде визначатися щомісяця в залежності від ціни продажу НАК «Нафтогаз України» природного газу Постачальникам – ринкової ціни.