На виконання Плану заходів з підготовки та проведення у 2019р. Дня охорони праці та з метою виховання високої культури безпеки праці на виробництві у молоді, як майбутніх роботодавців та працівників, в ПАТ «Донецькоблгаз» проводився конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

Основною метою конкурсу є виховання високої культури безпеки праці у дітей і молоді, а також безпечного використання газу в побуті.

На підставі наказу Голови правління ПАТ «Донецькоблгаз» Федорченко В.М. від 04 березня 2019р. №48, урочиста церемонія нагородження фіналістів конкурсу проходила 24.04.2019р. в актовій залі Дружківського відділення Краматорського УГГ напередодні Всесвітнього Дня охорони праці.

У заході взяли участь представники ПАТ «Донецькоблгаз», а також Головного управління Держпраці у Донецькій області.

Нагородження фіналістів конкурсу проводили головний інженер ПАТ «Донецькоблгаз» - Малихін А.С., заступник голови правління з охорони праці ПАТ «Донецькоблгаз» - Понька О.В., провідний інженер з охорони праці ПАТ «Донецькоблгаз» - Василенко І.В., начальник Краматорського УГГ - Алексєєнко О.А ., за участю головного державного інспектора відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Головного управління Держпраці в Донецькій області Котлярова Ю.В.

Переможці конкурсу були нагороджені почесними грамотами, отримали подарунки, солодощі та музичні вітання лауреатів і фіналістів Всеукраїнського телефестивалю «Зірки і зіроньки».

Адміністрація ПАТ «Донецькоблгаз» вітає всіх учасників конкурсу, бажає їм подальших творчих успіхів і продовжувати подальшу роботу в таких важливих питаннях як охорона праці та безпечне використання газу в побуті!