Аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Донецькоблгаз» інформує, що з початком опалювального сезону на території Донецької області збільшилася кількість аварійних заявок, пов'язаних з порушенням роботи системи газопостачання, в тому числі на газових мережах, що забезпечують подачу газу всім категоріям споживачів.

Так, 12 січня 2019 року в 21-40, в с.Черкаське Слов'янського району по вул.Карла Маркса, 16, автомобілем «Hyundai» було збито з опор і розгерметизовано надземний газопровід низького тиску діаметром 89 мм. Відключеними від газопостачання до закінчення ліквідації аварійної ситуації перебував 71 абонент приватного сектора і два двоповерхових будинки (25 квартир).

На місце аварії прибули фахівці Слов'янського управління по газопостачанню та газифікації, які оперативно локалізували аварійну ситуацію.

Робітники служби експлуатації вуличних газопроводів, дворових вводів та ГРП демонтували пошкоджену ділянку надземного газопроводу з заміною на новий.

Повторним пуском газу відключеним від газопостачання абонентам оперативно зайнялися фахівці служби експлуатації внутрішньобудинкового газового обладнання.

У найкоротші терміни до 23-00 12.01.2019р без огляду на погодні умови та нічний час доби, завдяки чітким і злагодженим діям працівників Слов'янського управління по газопостачанню та газифікації, газопостачання абонентам було відновлено.

ПАТ «Донецькоблгаз» звертається до всіх водіїв транспортних засобів дотримуватися максимальної обережності при русі поблизу об'єктів системи газопостачання!