На підставі Графіка роботи Навчального центру ПАТ «Донецькоблгаз» на 2018 р. і з метою забезпечення безпечного використання газу в побуті, безаварійної та безперебійної експлуатації систем газопостачання, в рамках підготовки експлуатаційних служб спеціалізованих підприємств газових господарств області до роботи в осінньо - зимовий період 2018 - 2019 років, 27 вересня 2018 року на базі Слов'янського УГГ ПАТ «Донецькоблгаз» відбувся фінальний етап конкурсу професійної майстерності слюсарів з експлуатації та ремонту внутрішньобудинкового газового обладнання.

Головною метою проведення конкурсу є підвищення рівня підготовки фахівців з обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.

У конкурсі брали участь кращі фахівці управлінь з газопостачання та газифікації ПАТ  «Донецькоблгаз» з міст Бахмута, Волновахи, Торецьку, Дружківки, Краматорська, Покровська, Костянтинівки, Мар'їнки і Слов'янська.

Під час проведення конкурсу його учасники показали високий рівень теоретичних знань і практичних навичок, високу професійну майстерність в питаннях технічного обслуговування і ремонту внутрішньобудинкового газового обладнання, як вітчизняного, так і імпортного виробництва.

Відповідно до результатів, на підставі протоколів комісії по проведенню конкурсу, призові місця розподілилися наступним чином:

  • 1 місце – Тонкіх О.О. (Краматорське УГГ);
  • 2 місце – Кузьменко О.М. (Костянтинывське УГГ);
  • 3 місце – Гоменюк С.А. (Торецьке відділення Костянтинівського УГГ).

Вітаємо переможців конкурсу!