На виконання плану заходів Держпраці щодо проведення у 2018 році Дня охорони праці та з метою виховання високої культури безпеки праці на виробництві у молоді, як майбутніх роботодавців і робітників, в ПАТ «Донецькоблгаз» проводився конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

З метою залучення уваги громадськості до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання високої культури безпеки праці у дітей і молоді правлінням ПАТ «Донецькоблгаз» прийнято рішення провести урочисту церемонію нагородження фіналістів конкурсу.

На підставі наказу Голови правління ПАТ «Донецькоблгаз» Федорченко В.М. від 10 квітня 2018 р. № 85, урочиста церемонія нагородження фіналістів конкурсу відбулась 07.06. 2018 р. в актовому залі Дружківського відділення Краматорського УГГ в переддень Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею.

Нагородження фіналістів конкурсу проводили заступник голови правління з охорони праці ПАТ «Донецькоблгаз» Понька О.В., голова профкому профспілки «Газовики Донбасу» Спаскіна Л.Т., провідний інженер з охорони праці ПАТ «Донецькоблгаз» Василенко І.В., головний інженер Краматорського УГГ Бондарь В.Д., начальник Дружковського відділення Краматорського УГГ Коновалов О.О., за участю головного державного інспектора відділу нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці по Донецькій області Ігнатьєв О.М.

Переможці конкурсу були нагороджені почесними грамотами, отримали подарунки, солодощі і музичні привітання лауреатів і фіналістів Всеукраїнського телефестивалю «Зірки та зіроньки».

Адміністрація ПАТ «Донецькоблгаз» вітає всіх учасників конкурсу, бажає їм у подальшому творчих успіхів і продовжувати свою роботу в таких важливих питаннях як охорона праці і безпечне використання газу в побуті!