На підставі Графіка роботи Навчального центру ПАТ «Донецькоблгаз» на 2017 р., з метою підвищення якості проведення робіт з експлуатації та ремонту систем газопостачання, поглиблення знань і професійних навичок, в рамках підготовки експлуатаційних служб газових господарств області до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, 26 липня 2017 року на базі Краматорського УГГ ПАТ «Донецькоблгаз» відбувся фінальний етап конкурсу професійної майстерності слюсарів з експлуатації та ремонту газорегуляторних пунктів (ГРП).

Основною метою проведення конкурсу є підвищення рівня професійної підготовки слюсарів з експлуатації та ремонту ГРП.

У конкурсі брали участь кращі фахівці управлінь з газопостачання та газифікації ПАТ «Донецькоблгаз» з міст Бахмута, Волновахи, Дружківки, Костянтинівки, Краматорська, Покровська, Мар'їнки, Слов'янська та Торецька.

Під час проведення конкурсу учасники показали високий рівень теоретичних знань і практичних навичок, високу професійну майстерність при виконанні робіт з обслуговування газорегуляторних пунктів.

Відповідно до результатів, на підставі протоколів комісії по проведенню конкурсу, призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце - Красноармiйське УГГ (Фалюшін П.В., Кисилева Н.Л.)

2 місце - Марьинское відділення Красноармійського УГГ (Вихора О.А., Сорока В.В.)

3 місце - Торецьке відділення Костянтинівського УГГ (Матвієвський А.І., Владимиров С.А.)

Переможці конкурсу премійовані і нагороджені почесними грамотами ПАТ «Донецькоблгаз».