На підставі Графіка роботи Навчального центру ПАТ «Донецькоблгаз» на 2017 р., з метою підвищення якості проведення аварійно-відновлювальних робіт та робіт по ремонту систем газопостачання, поглиблення знань і професійних навичок, в рамках підготовки експлуатаційних служб газових господарств області до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, 22 червня 2017 року на базі Красноармійського УГГ ПАТ «Донецькоблгаз» відбувся фінальний етап конкурсу професійної майстерності електрогазозварників.

Основною метою проведення конкурсу є підвищення рівня професійної підготовки електрогазозварників.

У конкурсі брали участь кращі фахівці управлінь з газопостачання та газифікації ПАТ «Донецькоблгаз» з міст Бахмут, Волноваха, Дружківка, Костянтинівка, Краматорськ, Покровськ, Мар’їнка, Слов’янська та Торецьк.

Під час проведення конкурсу учасники показали високий рівень теоретичних знань і практичних навичок, високу професійну майстерність по виконанню зварювальних робіт при ремонті газопроводів.

Відповідно до результатів, на підставі протоколів комісії по проведенню конкурсу, призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце - Непомящий В.В. (Дружківське відділення Краматорського УГГ);
2 місце - Білоус О.І. (Докучаєвське відділення Красноармійського УГГ);
3 місце – Кучеряви[В.А. (Костянтинівське УГГ).

Переможці конкурсу премійовані і нагороджені почесними грамотами ПАТ «Донецькоблгаз».