Важливу роль в підвищенні ефективності капітального будівництва, зниження матеріаломісткості і особливо металоємності будівельних конструкцій відводиться системам газопостачання з поліетиленових труб.

Однією з переваг поліетиленових труб, що застосовуються на підроблюваних територіях, є їх стійкість до динамічних навантажень, підтверджена практичним досвідом країн з високою сейсмічною активністю, де підземна міська інфраструктура з поліетилену мала значно меншу аварійність при сейсмічних коливаннях, ніж сталеві інженерні мережі.

Виходячи з цього головним стратегічним напрямком інноваційної політики ПАТ «Донецькоблгаз» при будівництві та реновації газопроводів є заміна сталевих труб на поліетиленові.

Для забезпечення безаварійної та безперебійної експлуатації систем газопостачання, з метою підвищення кваліфікації фахівців філій, що займаються будівництвом газопроводів з поліетиленових труб і на підставі Графіка роботи Навчального центру ПАТ «Донецькоблгаз» на 2017 р. в травні місяці на базі Краматорського УГГ ПАТ «Донецькоблгаз» організовано проведення навчання та атестації зварників пластмас, а також посадових осіб і фахівців, відповідальних за керівництво і технічний нагляд за будівельно-монтажними та зварювальними роботами при будівництві систем газопостачання з поліетиленових труб.

Основною метою проведення навчання та атестації є підвищення рівня підготовки фахівців, що займаються будівництвом газопроводів з поліетиленових труб.

На навчання та атестацію приїхали фахівці з будівництва газопроводів з поліетиленових труб всіх управлінь по газопостачанню та газифікації ПАТ «Донецькоблгаз» з міст Бахмут, Волноваха, Торецьк, Дружківка, Краматорськ, Покровськ, Костянтинівка, Мар'їнка та Слов'янськ.

Під час проведення атестації всі фахівці показали високий рівень теоретичних знань і практичних навичок, високу професійну майстерність в питаннях будівельно-монтажних і зварювальних робіт при будівництві систем газопостачання з поліетиленових труб, який оцінила комісія апарату управління ПАТ «Донецькоблгаз» та відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Головного управління Держпраці по Донецькій області.