На виконання Плану заходів Держпраці з проведення в 2017 р.  Дня охорони праці та з метою виховання високої культури безпеки праці на виробництві у молоді, як майбутніх роботодавців та працівників, в ПАТ «Донецькоблгаз» проводився конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей».

З метою привернення уваги громадськості до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання високої культури безпеки праці у дітей і молоді правлінням ПАТ «Донецькоблгаз» прийнято рішення провести урочисту церемонію нагородження фіналістів конкурсу.

Урочиста церемонія нагородження фіналістів конкурсу проходила 26.04.2017 р. в актовій залі Дружківського відділення Краматорського УГГ напередодні Всесвітнього дня охорони праці.

У заході взяли участь представники ПАТ «Донецькоблгаз», обласного комітету профспілок працівників газових господарств Донецької області, Головного управління Держпраці по Донецькій області.

Нагородження фіналістів конкурсу проводили головний інженер ПАТ «Донецькоблгаз» Дехтяренко В.В., заступник голови правління з охорони праці ПАТ «Донецькоблгаз» Понька О.В. за участю заступника начальника управління нагляду в промисловості та на об'єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці по Донецькій області Мартиненко О.М.

Переможці конкурсу були нагороджені почесними грамотами, отримали подарунки, солодощі та музичні вітання лауреатів і фіналістів Всеукраїнського телефестивалю «Зірки і зірочки».

Адміністрація ПАТ «Донецькоблгаз» вітає всіх учасників конкурсу, бажає їм подальших творчих успіхів і продовжувати подальшу роботу в таких важливих питаннях як охорона праці і безпечне використання газу в побуті!