14.03.2017 р. о 16-30 в АДС Краматорського УГГ надійшло повідомлення про аварійну ситуацію - пожежу на підвідному газопроводі високого тиску до с. Сергіївка Слов'янського району. Бригада аварійно-диспетчерської служби Краматорського УГГ оперативно прибула на місце.

По прибуттю на місце було виявлено займання резинобитумной ізоляції і нероз'ємного з'єднання поліетилен - сталь діаметром 315/300 мм. внаслідок горіння сухостою (сухого очерету) в охоронній зоні газопроводу. В результаті чого сталася розгерметизація газопроводу з виходом і займанням газу.

Завдяки оперативним діям бригади АДС Краматорського УГГ по ліквідації аварії, був виконаний комплекс організаційно-технічних заходів по відключенню ділянки газопроводу, внаслідок яких вдалося зберегти газопостачання населеного пункту Шабельковка.

Для локалізації аварійної ситуації на даному газопроводі було відключено від газопостачання населених пунктів Сергіївка і Андріївка всього 383 абонента приватного сектора.

В даний час проводиться комплекс ремонтно-відновлювальних робіт з заміною пошкодженої ділянки газопроводу.

У зв'язку, з чим адміністрація ПАТ «Донецькоблгаз» звертається до всіх жителів Донецької області з проханням не допускати розведення багать і користування відкритим вогнем поблизу охоронних зон газопроводів, а також інших об'єктів системи газопостачання.

Пам'ятайте - необережне поводження з вогнем може призвести до тривалого відключення від системи газопостачання цілих населених пунктів!