На підставі наказу голови правління ПАТ «Донецькоблгаз» №9 від 16.01.2016г «Про проведення огляду-конкурсу аварійних бригад», в травні місяці в управліннях та відділеннях ПАТ «Донецькоблгаз» відбувся перший етап огляду - конкурсу бригад аварійно-диспетчерських служб.

Огляд-конкурс проводився по темі: «Дії бригади АДС при локалізації та ліквідації аварії на підземному газопроводі». Конкурсне завдання максимально наближене до реальних умов проведення робіт на системах газопостачання.

Основне завдання конкурсу - підвищення рівня підготовки фахівців бригад аварійно-диспетчерських служб газових господарств Донецької області з питань забезпечення безперебійної та безаварійної роботи систем газопостачання, оперативного проведення аварійних і відновлювальних робіт, а так само перевірка готовності газових господарств області до роботи в осінньо-зимовий період 2016 -2017 років.

За підсумками виконання конкурсних завдань визначено бригади АДС - переможці першого етапу огляду-конкурсу, які візьмуть участь в обласному огляді-конкурсі бригад аварійно-диспетчерських служб ПАТ «Донецькоблгаз».

В оцінці результатів першого етапу огляду-конкурсу брали активну участь керівники і фахівці відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі Головного управління Держпраці в Донецькій області.

Другий етап обласного огляду-конкурсу бригад аварійно-диспетчерських служб ПАТ «Донецькоблгаз» відбудеться 15 червня 2016р. на базі Дружківського відділення Краматорського управління по газопостачанню та газифікації.