На виконання вимог ст.18 Закону України «Про охорону праці» в ПАТ «Донецькоблгаз» проходить періодичне навчання і перевірка знань з питань охорони праці спеціалістів апарату управління.

З фахівцям компанії при проведенні навчання організовані лекції та семінари з питань Законодавства України «Про охорону праці», надання першої долікарської допомоги, розслідування та обліку нещасних випадків на виробництві, безпеки дорожнього руху, електробезпеки, пожежної та техногенної безпеки, а так же з питань безпечної експлуатації систем газопостачання.

При навчанні посадових осіб філій компанії розглядаються питання ефективного функціонування системи управління охороною праці, оцінка ризиків, а так само поведінки в разі виникнення аварій та нещасних випадків.

9 листопада 2016 р. спільно з представниками Головного управління ДСНС України в Донецькій області пройшли навчання зі співробітниками апарату управління ПАТ «Донецькоблгаз».

Першим етапом заходу було проведення тренувальної евакуації. За спеціальним сигналом всі співробітники без уповільнення були евакуйовані з адміністративної будівлі підприємства.

Під час другого етапу заходу співробітники власноруч гасили умовну пожежу. Перед практичним використанням вогнегасників, фахівці ДСНС пояснили принцип їх дії, різницю між порошковими і вуглекислотними їх видами.

В рамках проведення третього етапу заходу навчання фахівці Головного управління ГСЧС України в Донецькій області роз'яснили основні правила пожежної безпеки і порядок дій у разі виникнення пожежі та виявлення вибухонебезпечних предметів.