Обережно! Прохід з магнітом заборонено!

У Краматорську абонент “прогулявся” біля газового лічильника з магнітом. Така випадковість коштувала чоловікові близько чотирьох тисяч гривень.

Споживач вирішив провести магнітотерапію своєму лічильнику заради експерименту. Часу не гаяв та зробив це вже через дві години після того, як фахівцями Донецькоблгазу було встановлено на його лічильник антимагнітну пломбу та проведено інструктаж з роз’ясненням, що можна і не можна робити з антимагнітним пристроєм.  

Для чого встановлюють ці пломби на лічильниках абонентів

Інструктаж для Споживача з експлуатації магнітних індикаторів / антимагнітних пломб (наліпок).

Індикатор магнітного поля «МагнеТ» являє собою наклейку, з розміщеним на ній контейнером з чотирма однаковими капсулами зі спеціальною магнітною суспензією, що розташовані рівномірно по колу та безповоротно змінюють свою форму під впливом постійного / розсіяного, змінного і електричного магнітних полів. Залежно від сили магнітного поля і місця його дії відносно магнітного індикатора, відбувається безповоротне зміщення магнітної суспензії індикатора з порушенням її вихідної геометрії, в т.ч. розмірів, форми, симетрії, суспензія висипається у контейнер.

Корпус капсули виключає випадкове і умисне псування магнітної суспензії. Так само виключена можливість демонтажу і заміни капсули без видимих слідів.

Індикатор магнітного поля має надійну ступінь захисту від підробок, що забезпечена технологією виготовлення виробника.

УВАГА! Заборонено впливати на магнітний індикатор / антимагнітну пломбу будь яким способом (механічно/термічно), самостійно знімати пломбувальний матеріал. Не підносити магніти або теплові пристрої.

У разі порушення геометричного розташування магнітних елементів на індикаторі, Споживачу буде змінений режим нарахування.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ