Президент України Володимир Зеленський вручив Орден «За заслуги» ІІІ ступеня водію автотранспортних засобів Костянтинівського УГГ Олександру ГОРДІЄНКУ за заслуги у зміцненні української державності, мужність і самовідданість, виявлені в захисті суверенітету й територіальної цілісності України, вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя, сумлінне виконання професійного обов’язку та з нагоди Дня соборності України.

Олександр Гордієнко має 12-річний досвід роботи в АТ «Донецькоблгаз». У Костянтинівському УГГ єдиний має найвищий клас посвідчення водія та професійно володіє навичками керування великогабаритними транспортними засобами. 

В умовах дефіциту кадрів в АТ «Донецькоблгаз» під час воєнного стану чоловік працює на чотирьох видах автотранспорту: вантажний автомобіль, екскаватор, кран та маніпулятор.

Разом зі слюсарями та зварювальниками Олександр Гордієнко відновлював газопостачання до Костянтинівки у 2022 році — здійснював розкопку підземних газопроводів, що зазнали численних пошкоджень внаслідок збройної агресії рф. Як водій крану допомагав у розборі зруйнованих будинків міста Костянтинівка. Завдяки високому професіоналізму та відповідальності залучався до відновлювальних робіт в інших містах ліцензійної зони АТ «Донецькоблгаз».

Окремо слід відмітити допомогу Олександра Збройним Силам України. На початку повномасштабного вторгнення, за ініціативою керівництва підприємства, у місті Костянтинівка та прилеглих населених пунктах чоловік допомагав ЗСУ будувати фортифікаційні споруди. 

Під час воєнного стану не покинув місце роботи, незважаючи на те, що його житловий будинок у місті Костянтинівка було двічі пошкоджено ворожими обстрілами. У липні 2022 року чоловік потрапив під обстріл під час допомоги у здійсненні земляних робіт при будівництві захисної споруди для підрозділів ЗСУ — чудом вцілів. 

"Пишаємося нашими працівниками — вони є символом стійкості та незламності! Наш Олександр "завжди на передовій" газового господарства, ми впевнені в ньому як у справжньому професіоналі своєї справи. Переконаний, що кожен з колег гідний найвищих нагород, адже щоденною працею ми демонструємо прояв міцності", — відзначив Голова правління АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Вадим БАТІЙ.

Вітаємо нашого колегу з нагородою! 


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ