Даценко Роман Васильович

РОМАН ДАЦЕНКО

Під час ліквідації наслідків ворожого обстрілу загинув начальник аварійно-диспетчерської служби Красноармійського УГГ Даценко Роман Васильович.

Внаслідок російської атаки на центр Покровська, увечері 7 серпня, виникла аварійна ситуація. Працівники Красноармійського газового господарства виїхали на ліквідацію аварії.

Під час виконання службових обов’язків загинув начальник аварійно-диспетчерської служби Красноармійського УГГ Роман Даценко. Чоловіку було всього 44 роки. З них 21 рік — він присвятив сумлінній роботі у міськгазі Покровська.

Без батька залишилось двоє дітей — 19-річний син та 12-річна донька. Дружина Ольга, інженер виробничо-технічного відділу, про чоловіка пригадує як про справжнього професіонала та людину, яка була віддана справі.

Вічна та світла пам’ять загиблому!

Крім цього, під час ліквідації аварії тяжкі поранення отримав слюсар з аварійно-відбудовних робіт аварійно-диспетчерської служби Красноармійського УГГ Артем Студенніков. 36-річного газовика з черепно-мозковою травмою відправили до лікарні у м. Дніпро. На найшвидше одужання тата чекає двомісячний син!

Якщо ви маєте змогу допомогти близьким загиблого або постраждалого газовиків — залишаємо реквізити:

5167 8032 5577 4809 Даценко Ольга, дружина загиблого Романа Даценка.

5167 8032 2793 4804 Студенніков Костянтин, батько постраждалого Артема Студеннікова.