“Обійняла його і сказала, що завжди чекатиму вдома”, — пригадує останню зустріч з сином Ніна Сергіївна.

В’ячеслав Афонін, начальник виробничо-технічного відділу Костянтинівського УГГ, загинув під час захисту нашої країни у червні 2022 року. Зараз його мати тримає в руках Орден “За мужність” ІІІ ступеня, який їй вручило командування сина в День матері.

“Слава завжди був відданим справі. Спочатку на роботі в міськгазі, потім на службі. Ще в січні він сказав мені, що буде справжня війна. На мої сльози та благання повернутися коротко казав: “А хто як не я, мамо?”. Боровся за справедливість, чесність”, — говорить 72-річна мати. 

В’ячеслав пішов до Бахмутської тероборони напередодні повномасштабного вторгнення. Міцно стояв на варті, допоки під час виконання бойового завдання два ворожих танки не виїхали прямо на їхній підрозділ...

“Матері загиблого нашого колеги ми висловлюємо глибокі співчуття. Життя нещадно випробовує нас, але ми сподіваємося, що ця нагорода стане символом вдячності і поваги до величезного жертовного внеску, який зробив її син”, — зазначає Голова правління АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Вадим БАТІЙ.

Посмертно майор В’ячеслав Афонін назавжди залишиться в серцях родини Донецькоблгазу!Вічна пам’ять та слава Героям, які віддали своє життя за нас!