Понеділок, 7 лютого, для працівників Дружківського відділення ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ розпочався непередбачувано – місцевий мешканець, у якого виявили несанкціоноване підключення до газових мереж, з ножем напав на працівників ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ, двоє з яких з тілесними ушкодженнями потрапили до лікарні. Окрім поліції та швидкої допомоги на місце події виїхала і машина пожежної служби, оскільки у будинку відбулося займання в результаті необдуманих дій дружківчанина.

Підозра на незаконне підключення до газових мереж – саме через це 7 лютого співробітники Служби дисципліни ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ приїхали до одного з приватних будинків по вулиці Київській, що у Дружківці.

Споживач саме був вдома і пустив співробітників. Але коли виявили наявність несанкціонованого прихованого газопроводу та почали складати про це відповідні документи, дружківчанин схватив ніж та кинувся з ним на співробітників ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ. Двом з них наніс поранення – у грудну клітину та підборіддя. Ще одному нападник ножем зіпсував одяг.

Поки на місце події викликали співробітників поліції, у будинку сталося займання. Точна причина пожежі встановлюється, проте вона не пов’язана з газом. За однією з версій власник будівлі самостійно підпалив приміщення – у будинку загорілися меблі, підлога, розкидані речі. За словами спеціалістів, якби були відкриті вікна та забезпечувався б приплив кисню, то наслідки пожежі були б набагато серйознішими.

Завдяки  дії поліції дружківчанина затримали. За фактами нанесення тілесних ушкоджень працівникам ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ поліція проводить перевірку.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ