Інформація для трудових колективів ПАО «Донецькоблгаз».

24 вересня 2019 у НКРЕКП відбулося планове календарне засідання, на якому були присутні голови профспілкових комітетів з 18 облгазів України. На цьому засіданні я, голова профкому профспілки «Газовики Донбасу» Спаскіна Лариса Тодорівна, також була у складі присутніх .

На порядку денному були заслухані і прийняті одноголосно комісією НКРЕКП всі пропозиції щодо підвищення тарифів Обленерго, водоканалу і т.д, але наше питання про перегляд тарифів навіть не було включено на жовтень місяць, хоча повинні були розглядати підвищення тарифів у вересні місяці.

Після закінчення наради ми , представники профспілок Облгазів звернулися до голови НКРЕКП Кривенко О.А. з питанням доповісти нам, чому зняли з питання денного перегляд тарифів для газової галузі у вересні, як було заплановано, і чому це питання не включено у календарний план ні на жовтень, ні на листопад 2019.

Кривенко О.А. відповіла, що по цьому питанню потрібно збирати окрему нараду, а для цього нам потрібно звернутися до неї з письмом. Голова Укргазпрофспілки Копанічук С.І зауважив, що це буде вже 5 звернення до неї, що це просто відмова і небажання почути наші проблеми.

Я звернулась до неї з питанням, чому всім: енергетикам , теплоенергетикам , водоканалу і т.д. підвищення тарифів вирішається елементарно, швидко і без  проблем,а про наші проблеми ніхто не хоче ні слухати , ні вирішати.

Було  сказано  комісії про те що НКРЕКП здійснює дискримінаційний підхід до регулювання нашої галузі, що  призвело до млрд.  збитків і до руйнування галузі.

Голова НКРЕКП відмовилася від подальшого  спілкування з нами і просто пішла із залу засідання. Члени комісії ще залишилися і ми  мали змогу  висказали їм свої вимоги щодо  невідкладного і скорішого перегляду тарифів для облгазів.

Я хочу ознайомити трудові колективи з тою перепискою , яка велася з 23.05- по 19.09.2019р. Укргазпрофспілки з усіма ,починаючи з Президента, Прем`єр-міністра,Голови РНБО,Голови НКРЕКП. Доведу до вашого відома їх відповіді, додам, що письма були написані  ще до 3 депутатів ВР,до Голови комісії з  питань енергетики ВР  Геруса.  Підкреслю,що Президенту Украіни особисто було доставлено листа від Укргазпрофспілки.

На сьогоднішній час Укргазпрофспілка скоріше всього буде скликати голів профспілок і проводити прес-конференцію на каналі Інтер, для того щоб всі знову почули про наші великі проблеми, які ніхто не хоче рішати.

Голова профспілки Спаскіна Л.Т.