інформаційне повідомлення

про підсумки відкритого обговорення Плану розвитку газорозподільної системи ПАТ «Донецькоблгаз» на 2019 - 2028 роки та Проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу ПАТ «Донецькоблгаз» на 2019 рік

Відповідно до вимог Постанови НКРЕКП України від 30.06.2017 року за № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг», ПАТ «Донецькоблгаз» ініціювало проведення відкритого обговорення Проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу ПАТ «Донецькоблгаз» на 2018 рік та Плану розвитку газорозподільної системи ПАТ «Донецькоблгаз» на 2018 - 2027 роки (далі - Проекти).

Проект структури тарифу та План розвитку газорозподільної системи з обгрунтуванням - пояснювальною запискою було оприлюднено з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті компанії в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених документів від фізичних та юридичних осіб приймалися у письмовому та/або електронному вигляді.

За результами розгляду Проектів, 06 травня 2019 року  було проведене відкрите обговорення за участю всіх бажаючих представників громадськості.

За підсумками відкритого обговорення було складено Протокол відкритих обговорень з підсумками та відповідною Резолюцією.