інформаційне повідомлення

про підсумки відкритого обговорення Проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу ПАТ «Донецькоблгаз» на 2019 рік

Відповідно до вимог Постанови НКРЕКП України від 30.06.2017 року за № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг», ПАТ «Донецькоблгаз» ініціювало проведення відкритого обговорення Проекту структури тарифу на послуги розподілу природного газу ПАТ «Донецькоблгаз» на 2019 рік (далі - Проект).

Проект структури тарифу з обґрунтуванням - пояснювальною запискою було оприлюднено 11.02. 2019 р. з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті компанії в мережі Інтернет.

За результами розгляду Проектів на сайті, 25 лютого 2019 року у адміністративному приміщенні ПАТ «Донецькоблгаз» було проведене відкрите обговорення за участю всіх бажаючих представників громадськості.

За підсумками відкритого обговорення було складено Протокол відкритих обговорень з підсумками та відповідною Резолюцією.