Немає в світі нічого більш важливого і цінного, ніж діти і дитинство.

Сьогодні, 1 червня 2017 р., весь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Ця добра традиція почала своє існування ще з 1950 року.

Кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля й відпочинок та сприяти наданню для цього відповідних можливостей.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Зважаючи на це, представники адміністрації і профспілкового комітету ПАТ «Донецькоблгаз», а також обласного комітету профспілки працівників газових господарств вiдвiдали підшефний будинок дитини «Антошка»  м. Краматорська,  в якому знайшли притулок діти молодшого віку.

Представники підприємства передали від усього багато чисельного колективу сердечні вітання та найкращі побажання – здоров’я, добра і злагоди, а в якості постійної спонсорської допомоги, будинку дитини були передані вкрай необхідні речі та безліч солодощів та фруктів.

Посмішки дітей - це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше і загартоване проблемами серце. Так нехай же сьогодні, в День захисту дітей, кожен намагається зробити життя маленьких мешканців нашої планети безпечнішим, радісним та щасливим.