17січня  при плановому технічному обслуговуванні електроізолюючого фланцевого з’єднання та виміру захисних потенціалів на ввідному газопроводі до багатоквартирного будинку № 12 по вул. Героїв України у м. Краматорськ, фахівцями служби електрохімічного захисту Краматорського УГГ АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» було виявлено присутність змінного електричного струму на газопроводі, що складав небезпеку для людей.

 Крім того, при обстеженні ввідного газопроводу на ньому було виявлено присутність дротів невідомого походження.

 Згідно п/пункту 8 пункту 1 глави 7 розділу VI Кодексу газорозподільних систем:

Оператор ГРМ має право припинити газопостачання при визнанні аварійним станом газорозподільної системи.

З метою запобігання нещасного випадку, газопостачання будинку було припинено до закінчення з’ясування причин присутності змінного струму на газопроводі та демонтажу з газопроводу дротів. Без газопостачання залишилось 129 квартир.

 Нагадуємо, що згідно пункту 5.10. глави 5 розділу V Правил безпеки систем газопостачання, власники (балансоутримувачі та/або орендарі (наймачі)) житлових і громадських будинків, підприємств комунального та побутового обслуговування населення повинні, зокрема:

 - своєчасно перевіряти стан і у разі потреби проводити ремонт систем урівняння потенціалів усіх металевих комунікацій (у тому числі і газових) всередині будівлі та перевіряти системи захисного заземлення, змонтованого в будівлі обладнання, яке підключено одночасно до газової та електричної мережі.

 Поновлення газопостачання багатоквартирного будинку за вищевказаною адресою буде виконано Краматорським УГГ згідно пункту 7.17. Правил безпеки систем газопостачання, після усунення балансоутримувачем (управителем) цього будинку виявлених порушень.

Довідки за телефоном (0626) 42-33-24


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»