90 квартир багатоповерхового будинку опинилися без газу через наявність води у газовому стояку.

15 листопада до аварійно-диспетчерської служби Красноармійського УГГ надійшов виклик від мешканців одного з будинків Покровська про відсутність газу на газових приладах. 

При обстеженні системи газопостачання аварійники зафіксували наявність води у внутрішньобудинковому газопроводі. Втім під час обходу газовиками системи газопостачання абонентів самовільного втручання в газові мережі виявлено не було.

Нині ремонтно-відновлювальні роботи завершено. Працівники міськгазу поновили газопостачання абонентам багатоповерхівки.

Донецькоблгаз вкотре звертає увагу споживачів природного газу, що встановлювати, переносити, замінювати чи ремонтувати газові прилади мають право лише спеціалісти із відповідною кваліфікацією та дозволом на виконання газонебезпечних робіт.

З метою “зекономити” кошти або час Ви можете залишити без газопостачання не лише себе, а й своїх сусідів. Ваше нехтування правилами користування газовими приладами може призвести і до виведення їх з ладу. При цьому, всі витрати на відновлювальні роботи буде відшкодовувати споживач, через якого сталася аварійна ситуація. Це, в свою чергу, значно дорожче, ніж вартість заміни цього газового приладу кваліфікованим спеціалістом.

“Під час активних бойових дій наші газовики щоденно мають справу з ліквідацією наслідків ворожих атак на газових мережах та відновленням газопостачання до абонентів. За таких умов ми сподіваємося на відповідальність та обачливість з боку споживачів”, — підкреслює голова правління АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» Вадим БАТІЙ.НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»