Результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» станом на 19.06. 2023 р.

Ліквідація наслідків обстрілів і поточні ремонтні роботи — результати АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» за період з 12 по 18 червня

17 км газопроводу опресовано фахівцями Слов’янського УГГ на півночі Донецької області. Протягом минулого тижня зареєстровано 233 пошкодження без витоків газу по м. Лиман. На цьому напрямку тривають аварійно-відновлювальні роботи. Газовики приступають до обстеження після відпрацювання ділянок саперами ДСНС. 

Робітники Краматорського міськгазу виконували періодичний технічний огляд (обхід) газових мереж з метою виявлення місць потенційних витоків. Ревізією засувок та обстеженням газопроводів протягом тижня займались і газовики Покровська.

Сили робітників міськгазу прифронтової Костянтинівки направлені на усунення пошкоджень об’єктів системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій. Втім, за сприятливої безпекової ситуації, технічні служби мали можливість виконувати обстеження фланцевих з’єднань на газопроводах.

Аварійно-диспетчерська газова служба за тиждень зареєструвала 9 витоків газу, не пов’язаних з бойовими діями, які спричинили за собою відключення абонентів.

Вже зараз Управління по газопостачанню та газифікації Донецькоблгазу готуються до опалювального сезону 2023-2024. Зокрема, триває підготовка приміщень та обладнання до роботи в осінньо-зимовий період.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»