ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ визнала неспроможність Обласного комунального підприємства «Донецьктеплокомуненерго» виконувати умови Постанови КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 19 жовтня 2018 р. № 867 та підтвердила наявність заборгованості теплопостачального підприємства перед АТ «НАК «Нафтогаз України».

Також облдержадміністрація зазначала, що неодноразово зверталася до Прем’єр-Міністра України для вирішення питання про заходи, що спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств на законодавчому рівні та до НАК «Нафтогаз України» з проханням реструктуризації заборгованості без наявності гаранта але ситуація на сьогодні не вирішена.

Визнання боргів та неспроможність врегулювати гострі питання між суб’єктами хазяйнування підтверджує законність та правильність дій ПАТ «Донецькоблгаз», як Оператора ГРМ, по відношенню к ОКП «Донецьктеплокомуненерго» та/або іншим теплопостачальним організаціям, які грубо порушують норми діючого законодавства України.


dtke-31032021