інформаційне повідомлення

У відповідності до Постанови НКРЕКП від 30.06. 2017 р. № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» АТ «Донецькоблгаз» повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «Донецькоблгаз» на 2022 рік.

Обґрунтування щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «Донецькоблгаз» та Проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу на 2022 рік для АТ «Донецькоблгаз», оприлюднені на офіційному веб-сайті АТ «Донецькоблгаз» у мережі Інтернет 18 жовтня 2021 року.

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб (фізичних та юридичних осіб) щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «Донецькоблгаз» на 2022 рік приймаються до 27 жовтня 2021 року (включно) у письмовому або електронному вигляді за адресою:

електрона адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

поштова адреса: АТ «Донецькоблгаз», 84313, вул. Південна, 1, м. Краматорськ, Донецька обл., Україна.

Контактна особа: Медянська Оксана, тел.: (0626) 42-33-06.

Відкрите обговорення відбудеться 28 жовтня 2021 року о 14:00 у приміщенні АТ «Донецькоблгаз» за адресою: м. Краматорськ, вул. Південна, б.4.

Для участі у відкритому обговоренні (слуханні) питання щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для АТ «Донецькоблгаз» на 2022 рік заявки від місцевих органів влади або органів місцевого самоврядування приймаються до 27 жовтня 2021 року у письмовому та/або електронному вигляді.


Архів статей «Інформаційні повідомлення»