Згідно Кодексу газорозподільних систем (пункт 3 розділу XIII), який затверджено Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 р., Оператор ГРМ на власному сайті повинен розміщувати інформацію про час та місце проведення робіт, запланованих у наступному календарному році, які можуть викликати зміни режимів роботи газорозподільної системи, що призводять до обмеження розподілу природного газу.

Тимчасові обмеження розподілу природного газу на об’єктах систем газопостачання АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» плануються при виконанні робіт з капітального ремонту або технічного переоснащення об’єктів систем газопостачання, згідно Плану розвитку газорозподільної системи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ», або внаслідок виникнення непередбачених аварійних ситуацій на об’єктах систем газопостачання, які обслуговуються Товариством або при виконанні додатково виявлених, незапланованих обсягів ремонтних робіт.

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, було затверджено Постанову № 631 від 28.06.2022 р. «Про врегулювання питань, пов’язаних із планами розвитку газорозподільних систем, газотранспортної системи та газосховищ у період дії воєнного стану в Україні», згідно якої на період дії воєнного стану в Україні, Операторам ГРМ не включати до планів розвитку газорозподільних систем заходи, які плануються до виконання на території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

У зв’язку з вторгненням Росії в Україну та проведенням активних бойових дій, територія ліцензійної діяльності АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» знаходиться на території можливих бойових дій, на території активних бойових дій та на тимчасово окупованій території.

Таким чином, АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» не може планувати проведення робіт на 2024 рік, які можуть викликати зміни режимів роботи газорозподільної системи, до врегулювання ситуації у Донецькій області.

Про зміни у роботі підприємства буде повідомлено додатково. Слідкуйте за оновленням інформації на сайті.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Інформаційні повідомлення»