Спеціалістами ПАТ «Донецькоблгаз» постійно проводиться робота по виявленню випадків самовільного підключення до систем газопостачання.

За період з 13.11. по 19.11 2017 р. виявленні п’ять фактів, а саме:

Костянтинівське УГГ:
  • вул. Панфілова;
  • вул. Торецька;
  • вул. Космонавтів.
Слов'янське УГГ:
  • пров. Солідарний;
  • вул. Мержанова.

Наразі вирішується питання про донарахування за незаконно спожитий газ.

Також проводиться робота з абонентами - боржниками за газ.

По всіх виявлених недоліках прийняті міри по їх усуненню.

Шановні абоненти!

ПАТ «Донецькоблгаз» звертає увагу на необхідність дотримання чинного законодавства та вимог безпеки при використанні газу в побуті!

Це є запорукою вашої безпеки, безпеки ваших рідних і близьких!

перейти до архіву

листопад 2017 року

Останнім часом була проведена планова перевірка Красноармійського УГГ, в тому числі Докучаєвського відділення.

У ході перевірки у м. Покровську було виявлено та задокументовано самовільні підключення по вул. Сонячна, провулкам Калнишевського, С. Божка, Сухомлинського, Чайковського, Шмідта, Тюленіна.
Загальна сума збитку склала 81 403 грн.

Також проводилася робота з абонентами - боржниками за газ. Сума погашення – 15 000 грн.


з 16.10. по 20.10. 2017 року

За період з 16.10. по 20.10. 2017 року було виявлено та задокументовано 13 фактів незаконного підключення, в тому числі:

Костянтинівське УГГ: – 5 випадків самовільного підключення, в тому числі: 3 – по бул. Космонавтів, 1 – по вул. Заводська, 1 – по вул. Громова
Словянське УГГ: – 5 випадків самовільного підключення, в тому числі: 1 – по вул. Світлодарській, 1 – по вул. Тертишного, 1 – по вул. Григорія Данилевського, 1 – по вул. Ставропольській, 1 – по вул. Каспійській
Краматорське УГГ: – 3 випадка самовільного підключення, в тому числі: 2 – по Дружківському відділенню, а саме по вул. Пушкіна та по вул. Каштановій

Загальна сума донарахувань по виявленим випадкам складає 7 457 186, 00 грн., матеріали перевірок готуються для передачі у правоохоронні органи.


з 02.10. по 06.10. 2017 року

Під час перевірки Дружківського відділення Краматорського УГГ за різного роду порушення виявлені та відрізані абоненти по таким адресам: вул. Грибоєдова, Костянтинівська, Затишна, Горбатова, Піонерська, Яковлевська, Пушкіна, Восточна, Кирпична.

А по таким адресам, як вул. Грибоєдова та Яковлевська, на абонентів проведено донарахування втрат газу відповідно на суму 2 941 309,06 грн. та 8 987,74 грн.

Загальна сума донарахувань по Дружківському відділенню Краматорського УГГ складає 2 950 296,80 грн.


з 21.08. по 30.08. 2017 року

За період з 21.08. по 30.08. 2017 року було виявлено 2 факти незаконного підключення, в тому числі:

Найменування УГГ кількість
Артемiвське УГГ -
Костянтинівське УГГ 2
Краматорське УГГ -
Красноармійське УГГ -
Слов’янське УГГ -

з 14.08. по 18.08. 2017 року

За період з 14.08. по 18.08. 2017 року було виявлено 5 фактів незаконного підключення, в тому числі:

Найменування УГГ кількість
Артемiвське УГГ -
Костянтинівське УГГ 3
Краматорське УГГ -
Красноармійське УГГ -
Слов’янське УГГ 2

квітень - травень 2017 року

ПАТ «Донецькоблгаз» періодично виявляє випадки несанкціонованого підключення до газових мереж. І проблема не тільки в нанесенні матеріального збитку нам, як постачальнику природного газу, але, перш за все, в загрозі життю і здоров'ю споживачів. Всі прекрасно знають, що може статися при самовільної врізки в газопровід, заміні або підключенні газового обладнання: вибухи, жертви, покалічені людські долі. Також в результаті несанкціонованого відбору газу падає тиск в системі газопостачання житлових будинків населеного пункту, що негативно позначається на роботі газових приладів.

У 2017 р. виявлено понад 40 випадків несанкціонованих підключень газового обладнання до системи газопостачання, кожне з яких могло спричинити за собою загибель людей, пожежі, руйнування будівель. Всі матеріали за виявленими випадками передані в суд.

З настанням весни проблема несанкціонованих підключень зростає багаторазово. Власники теплиць і парників в гонитві за наживою йдуть на злочин: в порушення всіх наявних правил і техніки безпеки самовільно підключаються до газопроводу, наражаючи на смертельну небезпеку себе та оточуючих.

З метою забезпечення безпечного використання газу і експлуатації газового устаткування, попередження незаконного відбору газу фахівцями ПАТ «Донецькоблгаз» проводяться і будуть проводитися обходи територій домоволодінь з теплицями і парниками, здійснюватися контрольні заміри і подобовий аналіз витрат газу з газорозподільних станцій (особливо у вечірній і нічний часи).

Акти обстежень: