У Кодексi Газорозподільних мереж (глава 7 розділ Х), затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 р. № 2494 визначено:

Власники ЗВТ, що є елементами комерційних ВОГ, зобов'язані забезпечити належний контроль за строками спливу міжповірочних інтервалів ЗВТ та організацію проведення їх періодичної повірки. Здійснення періодичної повірки ЗВТ забезпечується власником ЗВТ за власний рахунок.

Для належної організації періодичної повірки власних ЗВТ, що входять до складу комерційного ВОГ, споживач повинен:

  1. завчасно (до дати прострочення періодичної повірки) направити Оператору ГРМ—ПАТ «Донецькоблгаз» письмове повідомлення (зразок додається) про дату та час демонтажу ЗВТ на повірку (або його повірку на місці установки) та необхідність забезпечення представником Оператора ГРМ—ПАТ «Донецькоблгаз» розпломбування ЗВТ. Звернення має бути направлене не пізніше десяти робочих днів до запланованої дати;
  2. забезпечити на дату демонтажу ЗВТ на повірку (або його повірку на місці встановлення) доступ представникам Оператора ГРМ—ПАТ «Донецькоблгаз» до ЗВТ для його розпломбування та складання відповідного акта розпломбування;
  3. у разі якщо повірка ЗВТ буде здійснюватися не на місці його встановлення, забезпечити за власний рахунок демонтаж/монтаж ЗВТ, його транспортування та державну повірку. Про дату і час встановлення повіреного ЗВТ споживач завчасно має письмово повідомити Оператора ГРМ—ПАТ «Донецькоблгаз» та забезпечити присутність представника Оператора ГРМ—ПАТ «Донецькоблгаз» під час монтажу повіреного ЗВТ.