До уваги споживачів природного газу!

Порушення правил безпечного користування газовими приладами є основними причинами аварій в газовому господарстві.

Останнім часом у місті почастішали випадки самовільного встановлення та заміни газового обладнання. Такі дії не тільки приводять до виникнення тяжких наслідків, але й завдають матеріальних збитків.

16.03. 2018 р. одним із мешканців будинку № 40 за адресою вул. Дружби (Леніна) була проведена заміна газового приладу своїми силами, без залучення фахівців УГГ. В результаті неправильного приєднання, а саме підведення газу і води, сталося заповнення системи газопостачання водою. Це призвело до замерзання води в газовому колекторі,також виходу із ладу приладів обліку газу. Мешканці 6-ти квартир із автономним опаленням при мінусовій температурі залишилися без опалення на 8 днів. Такі випадки відбуваються все частіше.

Аналогічний випадок трапився 29.03. 2018 р. у житловому будинку № 23 за адресою Н.Курченко, що призвело до відключення від газопостачання 15-ти квартир.

Шановні абоненти!

Згідно з правилами безпеки систем газопостачання, заміна газового обладнання виконується за заявою власника (орендаря (наймача)) до газорозподільного підприємства господарюючим суб'єктом, що має дозвіл на виконання зазначених робіт.

При будь-якій несправності газового обладнання та витоків газу необхідно відключити газовий прилад і викликати аварійну службу по тел.: 104.

Самостійно проводити приєднання та ремонт газового обладнання категорично забороняється.