За минулий період 2017 року Службою безпеки ПАТ «Донецькоблгаз» в тісній взаємодії з іншими структурними підрозділами підприємства, проводилась і проводиться активна і цілеспрямована робота по виявленню і ліквідації несанкціонованих підключень до системи газопостачання.

В результаті проведеної роботи по всім Управлінням газового господарства входять в структуру ПАТ «Донецькоблгаз» виявлено та ліквідовано 122 незаконних підключення до ГТС, загальний обсяг донарахувань 200366,207 куб.м. на суму 1442394 гр. Незаконні врізки оформлені відповідними документами, які передані в правоохоронні органи. За 9 фактами виявлених незаконних підключень до ГТС відкриті кримінальні виробництва.

Робота по виявленню несанкціонованих підключень триває.

Ось яскраві приклади виявлених порушень:

Разом з тим самовільне підключення до газотранспортної системи тягне за собою в першу чергу реальну загрозу для життя і здоров'я осіб, які займаються їх виготовленням та використанням для транспортування газу, а також сторонніх громадян, які самі не відаючи про те, стають заручниками обставин, що склалися.

У 2017 році нещасні випадки при використанні незаконних врізок мали місце на території обслуговування Слов'янського, Костянтинівського та інших УГГ.

Публічне Акціонерне Товариство «Донецькоблгаз» звертається з переконливим проханням до всіх мешканців Донецької області, які користуються послугами з газопостачання ПАТ, ні за яких обставин не вживати заходів щодо самовільного втручання в роботу діючої газотранспортної системи.

Ці роботи повинні виконуватися тільки кваліфікованими фахівцями ПАТ «Донецькоблгаз».

Також вважаємо за необхідне і доцільне нагадати всім громадянам, що несанкціоноване втручання в роботу ГТС тягне за собою матеріальну, адміністративну, а також кримінальну відповідальність.

Керівництво ПАТ «Донецклоблгаз» заздалегідь вдячне всім громадянам за взаєморозуміння цієї дуже важливої проблеми нашого суспільства.