Після демонтажу стіни на першому поверсі, усі мешканці 4 квартир, розташованих по стояку багатоквартирного будинку, почувалися зле під час користування газовими колонками.

Сьогодні вони викликали швидку, але під час надання допомоги постраждалим навіть фельдшеру стало зле.

Вранці 15 лютого до аварійно-диспетчерської служби Краматорського УГГ надійшла заявка від диспетчера швидкої допомоги про ймовірне отруєння продуктами горіння 46-річної жінки та 51-річного чоловіка по вул. Парковій.

Виїхавши на місце події, бригадою було встановлено,  що абоненти користувались газовим водонагрівачем, при цьому пластикові вікна та вхідні двері були щільно закриті, а  витяжна вентиляція зі штучним спонуканням, була встановлена в вентиляційний канал в приміщенні кухні.

Під час купання стало зле жінці, а коли вона вийшла з ванної кімнати, то побачила чоловіка, який лежав на ліжку, йому також було зле. Господиня викликала швидку допомогу. Від госпіталізації до медичного закладу потерпілі відмовилися, але під час надання першої медичної допомоги потерпілим, фельдшеру також стало зле, та він для себе викликав другу швидку допомогу.

Спеціалісти ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ встановили, що у приміщенні квартири, розташованої на першому поверсі, під квартирою постраждалих, повністю демонтовано стіну з димовентиляційними каналами.

При опитуванні інших мешканців по цьому ж стояку з'ясувалося, що у вони останнім часом часто спостерігали погане самопочуття, у тому числі у п’ятницю (день проведення демонтажу  димовентиляційних каналів на першому поверсі) та вранці 15 лютого.

bezpeka 15022022


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ