08.11.2021 року плідно попрацювали фахівці АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ», а саме:

- спеціалістами Краматорського УГГ було виявлено несанкціоноване самовільне підключення до системи газопостачання з цілковитим порушенням ПБСГ, за даним порушенням буде нараховано штраф  понад 50 000 грн;

- співробітниками Слов’янського УГГ при перевірці відключених абонентів, виявили домогосподарство, в якому господарі несанкціоновано самовільно відновили газопостачання на свій будинок, штрафні санкції складатимуть понад 40 000 грн, також даний споживач заборгував перед АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» - 13 600 грн. ;

- в м. Бахмут нашими фахівцями було виявлено домогосподарство, де господар вирішив ошукати АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» умисно пошкодивши пломбування лічильника газу, що дозволяло красти природний газ, за ці маніпуляції доведеться заплатити понад 50 000 грн.

При виявленні несанкціонованих втручань в систему газопостачання завжди викликається поліція, яка також оформлює необхідні документа для розслідування за даним правопорушенням та запрошуються незацікавлені свідки, які засвідчують складені документи.

Правопорушники, які підключаються без дозволу до газорозподільних мереж, переконані, що виявити даний факт складно і їм нічого не загрожує. Однак подібні випадки легко виявляються під час планового технічного обслуговування газового господарства та обходів трас газопроводів, і покарання для розкрадачів газу буде неминучим.

АТ «Донецькоблгаз» наголошує, що за ці противоправні дії згідно статті 185 КК України (крадіжка) передбачена кримінальна відповідальність. Санкції статті передбачають штраф, або громадські роботи, або виправні роботи, або позбавлення волі.

Нагадуємо, що втручання в систему газопостачання несе загрозу життю та здоров’ю людей!


Архів статей «Газ: крадіжки та борги»