В останній час почастішали випадки самовільного  втручання в систему газопостачання  сторонніми особами, які не мають дозволу на виконання газонебезпечних робіт.

Пам'ятайте, це може призвести до нещасного випадку. Газонебезпечні роботи саме так і називаються тому, що вони несуть загрозу життю та  майну, якщо їх виконує не досвідчена людина. Спеціалісти, які повинні виконувати газонебезпечні роботи проходять відповідне навчання безпечним методам проведення газонебезпечних робіт, щорічно підтверджують свою кваліфікацію та мають посвідчення. Отже, тільки вони можуть безпечно провести такі роботи.

Нагадуємо, всі заплановані Вами роботи на газових приладах та газопроводі виконуються за заявою абонента до газорозподільного підприємства. Оплата робіт проводиться тільки у відділенні банку, згідно наданих Вам квитанцій.

Якщо Ви, мешкаючи в багатоквартирному будинку, виконуєте всі правила безпеки, але поруч проживає недбайливий сусід, який не стежить за своїм газовим обладнанням, допускає витоки газу, проводить якісь роботи на газопроводі та газовому обладнанні, пам`ятайте, у разі вибуху постраждаєте і Ви.

Тому при проведенні якихось робіт на газопроводі не полінуйтеся, попросіть у слюсаря посвідчення, щоб переконатись що він є працівником Краматорського УГГ, або зробіть дзвінок у контактний центр Краматорського УГГ за телефоном (0626)42-04-20, щоб з`ясувати , чи проводяться  якісь роботи за Вашою адресою.

Газ несе в наші будинки тепло і затишок, однак наскільки це тепло може бути безпечним багато в чому залежить і від нас з вами, звичайних мешканців.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Інформаційні повідомлення»