Питання енергоефективності та енергозбереження в Україні стає все більш актуальним. Пріоритетність вимог енергозбереження при здійсненні господарської, управлінської або іншої діяльності регулюється не тільки на Державному рівні, а і повинна торкатися кожного окремого споживача енергоресурсів. Для цього здійснюється стимулювання щодо заходів з енергоефективності та енергозбереження, у тому числі через програми Фонду енергоефективності.

Виконання простих заходів, які направлені на підтримку енергоефективності є дуже важливим не тільки для економічного та стратегічного розвитку країни, але і вирішує гострі екологічні проблеми шкідливих викидів і відходів, а отже і національної безпеки України.

Найбільш ефективне рішення проблеми досягається шляхом поєднання різних чинників — людського, технічного, організаційного.

Національні програми енергоефективності розроблені і в нашій країні, як на Державному рівні, так і на місцевих рівнях. (Закон України «Про енергозбереження», Закон України «Про енергетичну ефективність будівель», Комплексна програма енергоефективності бюджетної, комунальної та житлової сфер Краматорської територіальної громади)

Уряд України також пропонує державну програму у сфері енергоефективності та енергозбереження "ТЕПЛИЙ КРЕДИТ".

Існує багато сучасних технологій та обладнання, що дозволяють заощаджувати кошти на комунальних послугах, більш детально можна ознайомитися за посиланням.

Шановні споживачі енергоресурсів не будьте байдужими та не нехтуйте заходами енергозбереження та енергоефективності в побуті.

З повагою, адміністрація АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».

Архів статей «Інформаційні повідомлення»