Шановні абоненти!

ПАТ «Донецькоблгаз» звертає Вашу увагу, що побутові споживачі, які досі не приєдналися до умов типового договору постачання природного газу отримують природний газ від постачальника «останньої надії» (надалі ПОН) за ціною майже на 20% більше в порівнянні з місячним або фіксованим річним тарифним планом будь-якого постачальника за умови укладання договірних відносин.

ПАТ «Донецькоблгаз» нагадує, що ПОН – це тимчасове вирішення питання для уникнення перебоїв з газопостачанням, яке за результатами урядового конкурсу забезпечує ТОВ ГК «Нафтогаз України» (Розпорядження КМУ від 22 липня 2020 р. № 917-р).

Крім того постачальники пропонують додаткові акції та привабливі знижки при закупівлі природного газу, що дозволяє економити Ваші грошові кошти. Більшість газопостачальних організацій пропонують зручне та безпечне приєднання засобами електронного зв’язку на сайтах таких компаній, що знов ж таки дозволяю зекономити Ваш час та надає змогу уникнути черг та інших незручностей в умовах карантинних дій.

Також приєднання до умов договору постачання гарантує Вам отримання природного газу та дає змогу не потрапити до реєстру на відключення від газорозподільчої системи, як несанкціонований споживач у випадках передбачених Кодексом ГРМ (Постанова НКРЕКП від 30.09. 2015 р. № 2494), ПРАВИЛАМИ постачання природного газу (Постанова НКРЕКП від 30.09. 2015 р. № 2496) та іншими нормативно-правовим актами України.

ПАТ «Донецькоблгаз» наполягає на виконанні умов законодавчої бази України та пропонує побутовим споживачам укладати договірні відносини з постачальником природного газу, якого можна обрати самостійно за допомогою різноманітних інформаційних сайтів, (наприклад: gasoteka.ua-energy.org або gazpravda.com.ua).

Архів статей «Інформаційні повідомлення»