Інформаційне повідомлення

Щодо перевищення у декілька разів рівня одоризації природного газу

З 17-55 год. 08.01. 2021 р. до аварійно-диспетчерської служби Дружківського відділення Краматорського управління по газопостачанню та газифікації ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» (Оператор ГРМ) в десятки разів збільшилася кількість надходження аварійних заявок.

Про ситуацію, що склалася були проінформовані чергові служби: ДСНС, поліції, Дружківської міської ради та Краматорський ЛВУМГ (Оператор ГТС). У терміновому порядку були сформовані додаткові бригади, усю ніч працювало шість бригад АДС, з 8-00 год. 09.01.2021 р. працює чотири додаткові бригади АДС.

ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» було підготовлено лист до Оператора ГТС, стосовно перевищення у декілька разів рівня одоризації природного газу, відносно допустимих норм і стандартів. Згідно Підпункт 2 пункту 1 глави 1 розділу III Кодексу газотранспортної системи «Відповідальним за якість газу є: у точках виходу - оператор газотранспортної системи».

У свою чергу Дружківське відділення Краматорського управління по газопостачанню та газифікації ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» (Оператор ГРМ) виконує свої функції згідно діючого законодавства, з метою стабілізації ситуації, що склалася.

Архів статей «Інформаційні повідомлення»