інформаційне повідомлення

У відповідності до Постанови НКРЕКП від 30.06.2017р. № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» ПАТ «Донецькоблгаз» повідомляє про проведення відкритого обговорення (відкритого слухання)  щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ «Донецькоблгаз» на 2021 рік.

Обґрунтування щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ «Донецькоблгаз», проект структури тарифу на послуги розподілу природного газу на 2021 рік для ПАТ «Донецькоблгаз», оприлюднені на офіційному веб-сайті ПАТ «Донецькоблгаз» у мережі Інтернет 29 жовтня 2020 року.

Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб (фізичних та юридичних осіб) щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для   ПАТ «Донецькоблгаз» на 2021 рік приймаються до 08 листопада 2020 року у письмовому або електронному вигляді за адресою:

електрона адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

поштова адреса: ПАТ «Донецькоблгаз»,  84313, вул. Південна, 1, м. Краматорськ, Донецька обл.., Україна.

Контактна особа:   Панков Олександр Юрійович, тел.:  0626 42-33-06.

Відкрите обговорення відбудеться 09 листопада 2020 року о 14:00 у приміщенні ПАТ «Донецькоблгаз» за адресою: м. Краматорськ, вул. Південна, 1,  зал засідання.

Для участі у відкритому обговоренні (слуханні) питання щодо необхідності встановлення тарифу на послуги розподілу природного газу для ПАТ «Донецькоблгаз» на 2021 рік заявки від місцевих органів влади або органів місцевого самоврядування приймаються до 08 листопада 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді.

Архів статей «Інформаційні повідомлення»