Шановні абоненти та користувачі послуг ПАТ «Донецькоблгаз»!

Останнім часом (з 26.10. 2020 р.) електронний сервіс ABONENTINFO не витримує навантаження, у зв’язку з величезною кількістю одночасних запитів до сайту. ПАТ «Донецькоблгаз» не виключає, що чисельні запити пов’язані з масовою реєстрацією у особистих кабінетах побутових споживачів, передачею показань побутових лічильників, оплатою поточної та простроченої заборгованості та спричиняють тимчасові перебої у роботі ABONENTINFO по ПАТ «Донецькоблгаз».

ПАТ «Донецькоблгаз» просить абонентів та споживачів послуг не робити хаотичних та інтенсивних запитів, які сильно навантажують сервера і транспортні канали, істотно уповільнюючи роботу сайту.

ПАТ «Донецькоблгаз» попереджає споживачів природного газу, що при реєстрації в особовому кабінеті електронного сервісу ABONENTINFO не слід передавати невідомим особам дані про Вашу реєстрацію (логін та пароль). В іншому випадку особистим кабінетом зможуть скористатися зловмисники без Вашого відома.

ПАТ «Донецькоблгаз» не несе відповідальності за самостійну передачу суб'єктом персональних даних* системи ABONENTINFO своїх ідентифікаційних даних іншим особам.

Користуйтеся сервісом особисто та з відповідальністю!


*суб’єкт персональних даних - фізична особа, персональні дані якої обробляються.

Інформація щодо кількості запитів, звернень та навантаження до сайту Аbonentinfo станом на 31.10.2020р.

google

Архів статей «Інформаційні повідомлення»