Начальник виробничо технічного відділу

Вимоги:

Начальник ВТВ повинен знати чинне законодавство України, зокрема Закони України «Про охорону праці» та «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», Кодекс законів про працю України, Кодекс газорозподільних систем, «Порядок проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», «Правила пожежної безпеки в Україні» НАПБ A.01.001-14, ДБН В.2.5-20:2018, ДБН В.2.5-41:2009, ДБН А.3.2-2-2009, «Загальні вимоги стосовно забезпечення роботодавцями охорони праці працівників» НПАОП 0.00-7.11-12, «Вимоги щодо безпеки та захисту здоров’я працівників під час роботи з екранними пристроями» НПАОП 0.00-7.15-18, «Правила безпеки систем газопостачання» НПАОП 0.00-1.76-15, «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів» НПАОП 40.1-1.21-98, «Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів», «Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж», «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, «Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями» НПАОП 0.00-1.71-13, «Правила охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском» НПАОП 0.00-1.81-18, «Правила охорони праці на автомобільному транспорті» НПАОП 0.00-1.62-12, «Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті» НПАОП 0.00-1.15-07, «Правила охорони праці під час вантажно-розвантажувальних робіт» НПАОП 0.00-1.75-15, «Правила охорони праці під час роботи з абразивним інструментом» НПАОП 28.0-1.30-12, «Порядок проведення технічного розслідування обставин та причин виникнення аварій, пов'язаних з використанням газу в побуті» НПАОП 0.00-6.16-12, а також інші нормативні акти з охорони праці і навколишнього середовища, електробезпеки, пожежної та техногенної безпеки, безпеки дорожнього руху, та інші пов'язані з організацією та виконанням робіт підвищеної небезпеки


Обов'язки:

  1. Здійснює контроль за роботою технічних служб філій, що входять до складу ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ», у питаннях експлуатації систем газопостачання та споруд на них, по випробуванню нових технічних засобів, створенню і освоєнню нових видів послуг, автоматизації і механізації виробництва, плануванню і впровадженню нової техніки.
  2. Бере участь у розробці нормативних документів (накази, положення, тощо) з питань проектування та експлуатації систем газопостачання, в зоні ліцензійної діяльності ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».
  3. Контролює і надає допомогу філіям ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» щодо режимів роботи та обслуговування газових мереж, ГРП, внутрішньобудинкових систем газопостачання, засобів ЕХЗ тощо.
  4. Особисто здійснює перевірки експлуатаційної діяльності, обсягів і якості виконання ремонтних робіт філіями підприємства.
  5. Бере участь у погодженні технічних умов і проектної документації на будівництво та реконструкцію систем газопостачання.
  6. Координує та організовує разом з іншими відділами ПАТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» розробку Плану розвитку газорозподільної системи.
  7. Спільно з відділом матеріально-технічного забезпечення визначає потребу філій в матеріалах для виконання Плану розвитку газорозподільної системи, капітальних і поточних ремонтів та інших матеріалів.
  8. Готує проекти рішень, накази, довідки, статистичні звіти, розглядає заяви громадян, готує інформацію, заходи щодо виконання розпоряджень Міністерств, що стосуються роботи підприємства.
  9. Вирішує інші поточні виробничі питання підприємства.

Умови роботи:

Повний робочий день (з 8-00 до 17-00 г.)

Заробітна плата:

За результатами співбесіди


 контактний E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.