Результати роботи АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» станом на 10.04. 2023 р.

Продовжуємо ліквідовувати наслідки обстрілів на газових мережах Донеччини та постачати газ абонентам.

Фахівці Донецькоблгазу з 3 по 9 квітня зафіксували 78 пошкоджень газопроводу, які спричинила російська агресія. Ремонтними бригадами наслідки обстрілів локалізовано та усунено.

Зокрема, у середу мали пошкодження газового проводу у місті Миколаївка — вимушено відключено від системи газопостачання двоповерховий будинок. Цього ж дня ворожими обстрілами в Олексієво-Дружківці пошкоджено газопровід середнього тиску — 2 отвори, діаметром більше 5 см. Аварійники на виклики зреагували оперативно.

Напруженою залишається ситуація на території Костянтинівського управління по газопостачанню та газифікації. Наразі всі сили газовиків направлені на усунення наслідків ворожих обстрілів.

На деокупованих територіях виконуємо обстеження наших ділянок у співпраці з ДСНС. У селі Коровій Яр газовики приступили до опресування газопроводів.

Крім ремонтних та аварійних робіт, фахівці Донецькоблгазу виконують роботи ще й з підключення нових абонентів. Відтак, минулого тижня у Покровську завершено газифікацію житлового приватного будинку. Для отримання відповідної консультації звертайтеся за номерами телефонів міськгазів.

За березень прийнято 32% показань газових лічильників. Рівень сплати за розподіл газу від побутових споживачів становить 49,7%. Дякуємо абонентам Донецькоблгазу, що навіть у важкі часи Ви продовжуєте сплачувати рахунки і таким чином утримувати роботу працівників Оператора ГРМ!


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»