До аварійно-диспетчерської служби (АДС) Красноармійського УГГ надійшло повідомлення про виток газу за адресою м. Покровськ, м-н Шахтарський, буд. 26г. При виїзді на місце виклику, бригадою АДС було зафіксовано виток газу з ділянки ввідного газопроводу низького тиску у футлярі зовнішньої стіні внаслідок наскрізної корозії цього газопроводу, виток газу було локалізовано шляхом перекриття крану на газовий стояк. Без газопостачання тимчасово залишилось 8 квартир.

Балансоутримувача багатоквартирного будинку було повідомлено про необхідність заміни пошкодженої ділянки ввідного газопроводу за рахунок власників, згідно Кодексу газорозподільних систем та Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 190 від 27.07.2018 р.

Після підписання з балансоутримувачем вищевказаного будинку договору на виконання ремонтних робіт по заміні пошкодженої ділянки ввідного газопроводу, 23.12.2021 р. робітниками Красноармійського УГГ були виконані ці роботи та здійснено відновлення газопостачання споживачам відключених квартир, згідно пункту 7.17. Правил безпеки систем газопостачання.

Цієї аварійної ситуації могло би не статися, якби балансоутримувач багатоквартирного будинку забезпечив проведення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, згідно Закону України «Про житлово-комунальні послуги» зі змінами, Кодексу газорозподільних систем та Правил безпеки систем газопостачання.

Нагадуємо, що не забезпечення технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання може тягнути за собою виникнення аварійних ситуацій на цих системах і як наслідок стати причиною руйнування майна, стати загрозою життю та здоров’ю людей.

pokrovsk 28122021 01 pokrovsk 28122021 02


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»