Костянтинівське УГГ повідомляє, що 09.12.2021р. у смт. Очеретине, в результаті проведення земляних робіт, землерийною технікою організації, що проводила роботи, було пошкоджено підземний газопровід високого тиску Д – 325 мм зруйновано ізоляційне покриття, яке захищає газопровід від корозії.

Організацією, що виконувала земляні роботи, не погодивши з Оператором ГРМ (Костянтинівським УГГ АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ») початок проведення земляних робіт, були порушені вимоги «Кодексу газорозподільних систем».

Згідно вимог глави 4, розділу III «Кодексу газорозподільних систем»:

✅ п. 7. Проведення ремонтних, будівельних та/або земляних робіт в охоронній зоні ГРМ здійснюється відповідно до законодавства за письмовим погодженням Оператора ГРМ.

✅ п. 8. Письмове погодження, що надається Оператором ГРМ на право проведення ремонтних, будівельних  та земляних робіт поблизу ГРМ, має містити вимоги та умови, обов’язкові для виконавців при виконанні ремонтних, будівельних та земляних робіт. До погодження додається схема газопроводу та інженерних комунікацій, споруд (ГРП, ШРП, ВОГ, засобів електрозахисту тощо).

✅ п. 16. Юридичні та фізичні особи, а також фізичні особи-підприємці, що проводять ремонтні, будівельні та земляні роботи в охоронних зонах, зобов’язані не пізніше ніж за добу до початку робіт повідомити представника Оператора ГРМ щодо проведення робіт.
НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»