До АДС Красноармійського УГГ надійшло повідомлення про витік газу біля будинку розташованого в м. Покровськ м-н.Шахтарський буд.22. По прибутті за вказаною адресою бригадою АДС було зафіксовано витік газу з гільзи на газопроводі вводі кв. 33 та 95.

Виток газу був локалізований шляхом перекриття кранів на вводі, про що було повідомлено управителю закріпленого за цим багатоквартирним домом. На проведення робіт з ліквідації витоку та відновлення газопостачання користувачам були складені кошториси, після сплати були виконані роботи по заміні двох газових вводів.

Згідно (п.3.3. розділу III Правил безпеки систем газопостачання) Власник (балансоутримувач та/або орендатор) відповідає технічний стан та безпечне використання газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами.

Вкотре нагадуємо що згідно п.2. розділу 1 глави III Правил безпеки систем газопостачання Для внутрішньобудинкових газових мереж, які є ГРМ, взаємовідносини між їх власником (балансоутримувачем, управителем) і Оператором ГРМ здійснюються виключно на умовах договору на експлуатацію складових газорозподільної системи.
НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»