02.12.2021 об 11-57 до аварійно-диспетчерської служби м. Покровськ надійшло повідомлення про вибух у квартирі будинку 41 мікрорайону Південний. По прибуттю на місце виклику було виявлено, що мешканець даної квартири намагався несанкціоновано здійснити втручання в систему газопостачання. Як наслідок відбувся вибух у приміщенні квартири, без подальшого займання. Від ударної хвилі були вибиті віконні та дверний блоки, простінок між кімнатами, зруйновано оздоблення стель, оплавлення штор, також абонент зазнав опіків та поранень.

Внаслідок його протиправних дій, мешканці багатоповерхового будинку (9 квартир) залишились без газопостачання. На місце було викликано наряд поліції та складено відповідні документи.

Відновлення газопостачання буде можливим тільки після обстеження газопроводу та перевірки газових приладів у відключених квартирах будинку, згідно пункту 7.17 розділу VІІ Правил безпеки систем газопостачання.

Окрім витрат на ремонт свого помешкання, винуватець буде повинен оплатити донарахований обсяг необлікованого природного газу за граничними об’ємами споживання природного газу з урахуванням усіх газових приладів і пристроїв у відповідності з опалювальною площею помешкання.

Несанкціоновані втручання у систему газопостачання – Є ПОТЕНЦІЙНА ЗАГРОЗА ВИНИКНЕННЯ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ГАЗУ У ПОБУТІ!
НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»