17.11.2021р. при проведенні регламентних робіт з технічного обстеження системи газопостачання у м. Костянтинівка, робітниками Костянтинівського УГГ АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» було виявлено витоки газу на ізолюючому фланцевому з’єднанні та фланцевому з’єднанні запірного пристрою на газопроводі-вводі до багатоквартирного будинку по бульвару Космонавтів, 16.

Витоки газу було локалізовано. Для ліквідації аварійної ситуації необхідно провести заміну прокладок та болтів на цих з’єднаннях.

Аварійно-відновлювальні роботи за даною адресою будуть проведені 18.11.2021р. з тимчасовим припиненням газопостачання багатоквартирного будинку з 9:00 до 17:00.

Роботи по пуску газу будуть проведені, згідно пункту 7.17. Правил безпеки систем газопостачання.

Для швидкого відновлення газопостачання, споживачам природного газу будинку № 16 по бульвару Космонавтів, необхідно забезпечити робітникам Костянтинівського УГГ безперешкодний доступ до своїх помешкань.


Костянтинівське управління по газопостачанню та газифікації повідомляє, що 18.11.2021р. о 14:30 після завершення аварійно-відновлювальних робіт по усуненню витоків газу на ізолюючому фланцевому з'єднанні та фланцевому з'єднанні запірного пристрою на газопроводі-вводі до багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: бул. Космонавтів, 16 газопостачання було відновлене всім споживачам.
СИЛА ПРАГНЕНЬ РУЙНУЄ МЕЖІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»