Донецькоблгаз інформує щодо виконаних протягом тижня робіт:

Костянтинівське УГГ:

У Костянтинівці протягом тижня на газових мережах було виявлено 3 пошкодження, які виникли внаслідок бойових дій. До 1 будинку було припинено газорозподіл. Два будинки було відключено від системи газопостачання у зв’язку з руйнацією будівель.

Поза тим, у місті відновлено доступ до газу до 5 квартир, які були тимчасово без газопостачання внаслідок обстрілу раніше.

Виконано заміну ділянки газопроводу, яка була пошкоджена внаслідок бойових дій. На момент проведення аварійно-відновлювальних робіт було відключено 56 абонентів приватного сектору. Нині доступ до газу відновлено. 

Слов’янське УГГ:

У Слов’янську на газових мережах було виявлено 4 пошкодження, які виникли внаслідок бойових дій. 

За зверненнями споживачів у місті відновлено газопостачання до 15 абонентів. 

Триває обстеження газопроводів комплексно-приладовим методом. У Слов’янську обстежено більше 15 кілометрів газопроводу, у м. Лиман — майже 8 кілометрів.

Службою електрохімічного захисту пофарбовано 23 станції катодного захисту. У с. Новомиколаївка виконано ремонт однієї катодної станції.

Мобільна бригада абонвідділу надала фахові консультації 19 абонентам села Новомиколаївка та 23 абонентам — у м. Миколаївка.

Краматорське УГГ:

У Краматорську внаслідок аварійних ситуацій, пов’язаних з газом, без газопостачання тимчасово опинилось 10 абонентів. 

За зверненнями споживачів у місті відновлено газопостачання до 8 абонентів. 

Протягом тижня газовиками відпрацьовано 143 ремонтних заявки. Комплексно-приладовим методом обстежено більше 8 кілометрів підземного та майже 3 кілометри надземного газопроводу. 

Відновлено газопостачання до 150 квартир після відключення для встановлення

газових лічильників.

Після ремонтів на фланцевих з’єднаннях поновлено доступ до газу до 80 квартир.

У Дружківці на газових мережах було виявлено пошкодження, яке виникло внаслідок бойових дій. Крім цього, у місті внаслідок аварійної ситуації, пов’язаної з газом,  без газопостачання тимчасово опинилось 5 абонентів. 

Красноармійське УГГ:

У Покровську внаслідок обстрілу було пошкоджено газові мережі. Фахівцями Красноармійського УГГ було виявлено 65 пошкоджень. Після аварійно-відновлювальних робіт вдалося відновити газопостачання 23 абонентам, які тимчасово були без газу. 

Відновлено газопостачання до 82 квартир після відключення для встановлення

газових лічильників.

Протягом тижня комплексно-приладовим методом обстежено більше 12 кілометрів газопроводу.

Виконано заміну запірної арматури. По завершенню ремонтних робіт відновлено газопостачання до 100 абонентів.

Службою електрохімічного захисту відремонтовано 2 катодних станції.

Проведено обстеження 252 газових вводів та 12 одиниць запірної арматури. Виконано 3 ремонтних заявки.

В зоні ліцензійної діяльності Товариства тривають роботи з пофарбування газопроводів та інших об'єктів системи газопостачання.

Триває робота з виявлення випадків несанкціонованого споживання природного газу. Протягом минулого тижня працівниками Донецькоблгазу складено 16 актів про порушення. Зокрема, у м. Слов'янськ — 3, м. Краматорськ — 2, м. Костянтинівка — 11.

За виявленими фактами складено акти про порушення, які розглядатимуться під час засідання комісій у відповідних УГГ, у результаті чого будуть прийняті рішення про донарахування необлікованих обсягів споживання природного газу.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»