Донецькоблгаз інформує щодо виконаних протягом тижня робіт:

Костянтинівське УГГ:

На газових мережах Костянтинівки протягом тижня було виявлено три пошкодження, які виникли внаслідок бойових дій та спричинили за собою тимчасове відключення від газопостачання 1 абонента.

Також внаслідок обстрілу без газу опинилось 80 абонентів державного сектору. Відновлення газопостачання можливе після перевірки димовентиляційних каналів.

Крім цього, у місті внаслідок аварійної ситуації, пов’язаної з газом, тимчасово було відключено 20 абонентів. 

У с. Іллінівка замінено пошкоджену ділянку газопроводу та відновлено газопостачання до 493 абонентів, які були тимчасово без газу на період виконання робіт.

Вдалося відновити газопостачання до 96 абонентів с. Катеринівка, які були тимчасового без газу внаслідок бойових дій.

За допомогою приладу RMLD протягом тижня фахівці Костянтинівського УГГ обстежили більше 10 кілометрів газопроводів.

Слов’янське УГГ:

У Слов’янську було виявлено 1 пошкодження системи газопостачання, яке виникло внаслідок бойових дій. Також пошкодження газових мереж було зафіксовано у м. Миколаївка та с. Никонорівка.

За зверненнями споживачів у Слов’янську відновлено газопостачання до 5 приватних будинків, у м. Миколаївка — до 3. Після ремонтних робіт відновлено газопостачання до 271 квартири.

У Лимані виявлено 14 пошкоджень системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій та спричинили за собою тимчасове відключення від газопостачання 15 абонентів. 

Крім цього, у місті внаслідок аварійної ситуації, пов’язаної з газом, тимчасово опинився без газу 191 абонент. Нині газопостачання відновлено до 122 осель. 

Також без газопостачання внаслідок аварійної ситуації опинився 1 абонент у с. Лозова.

Мобільна бригада абонвідділу надала фахові консультації 29 абонентам у м. Миколаївка та 46 абонентам у сел. Билбасівка.

Красноармійське УГГ:

У Покровську протягом тижня було зафіксовано аварійну ситуацію, пов’язану з газом. Відключень абонентів вдалося уникнути. 

У Селидовому виявлено 25 пошкоджень системи газопостачання, які виникли внаслідок бойових дій. Обстрілами пошкоджено 160 м. газопроводу. Зазначимо, що відновлення газопостачання у м. Селидове нині не є можливим у зв’язку з активними бойовими діями.

Протягом тижня газовиками виконано ТО запірної арматури у кількості 5 од. 

Комплексно-приладовим методом обстежено більше 16 кілометрів газопроводу.

Відновлено газопостачання на 22 вводи у багатоповерхових будинках після відключення для встановлення газових лічильників.

Краматорське УГГ:

У Краматорську на газових мережах виявлено 3 пошкодження, які виникли внаслідок бойових дій та спричинили за собою тимчасове відключення від газопостачання 51 абонента. Нині доступ до газу відновлено до 38 абонентів.

Крім цього, у місті внаслідок аварійних ситуацій, пов’язаних з газом, тимчасово було відключено 13 абонентів. Одна з аварій була спричинена самовільним підключенням газового приладу до системи газопостачання з боку абонента. Після відновлювальних робіт доступ до газу знову мають 3 абонента.

Протягом тижня у місті відновлено газопостачання до 178 квартир після відключення для встановлення газових лічильників.

За зверненнями споживачів відновлено газопостачання до 5 абонентів.

Після ремонтів на фланцевих з’єднаннях поновлено доступ до газу до 128 квартир. Зазначимо, що відновлення газопостачання після ремонтних робіт здійснюється до тих абонентів, де немає порушень чинних нормативних документів.

У сел. Олексієво-Дружківка на газових мережах виявлено 14 пошкоджень, які виникли внаслідок бойових дій та спричинили за собою відключення від газопостачання 14 абонентів.

За кошти населення тривають роботи з перевірки димових та вентиляційних каналів.

Триває робота з виявлення випадків несанкціонованого споживання природного газу. Протягом минулого тижня працівниками Донецькоблгазу складено 16 актів про порушення. Зокрема, у м. Слов'янськ — 4, м. Краматорськ — 4, м. Костянтинівка — 7, м. Дружківка — 1.

За виявленими фактами складено акти про порушення, які розглядатимуться під час засідання комісій у відповідних УГГ, у результаті чого будуть прийняті рішення про донарахування необлікованих обсягів споживання природного газу.


НА ВАРТІ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНОСТІ

Архів статей «Аварійно-відновлювальні роботи»